Reklamverenler ve Yayıncılar için Dijital Platform
#1
[Resim: about_img.png]
REKLAMVEREN

Reklamsitem içinde oluşturulan tanıtım ve reklamcılık kampanyalarından web siteleriniz için en kaliteli potansiyel müşterileri elde edin. Reklamlarımız, muazzam yayıncı ağımızda yayınlandıkları için geniş bir erişime sahip olacaklar. Reklamlarınızı Metin veya Banner biçiminde oluşturun ve anahtar kelimelerinizi ve coğrafi filtreleri yapılandırarak reklamlarınızın hedef kitleyi kontrol edin. Yüksek maliyet etkili reklamcılık çözümümüz, yalnızca orijinal ziyaretçiler için web siteleriniz için ödeme yapmanızı sağlar.


YAYINCI

Reklamsitem adresinden reklam kodları yerleştirerek web sitelerinizin trafiğinden gelir elde edin. Sistemimiz, web sitelerindeki en yüksek isteklilerden gelen reklamları sunarak, herhangi bir zamanda mümkün olan en yüksek geliri elde etmenizi sağlar. Web sitelerinizdeki en alakalı anahtar kelimeleri tanımlayabilen ve aynı anahtar kelimeler için en uygun reklamları üretebilen metin veya banner reklamları görüntüleme kodları mevcuttur. Reklam kodları, rakip reklamlarınızı web sitelerinizde gösterilmeye karşı filtrelemek üzere yapılandırılabilir.

SPONSOR(Gün Bazlı)


Sponsorlu reklamlar, Gün Başına Maliyet (CPD) reklamları olarak da bilinir. Reklamverenler, yayıncı web sitelerinde istenen reklam pozisyonları için günde sabit bir fiyat ödemek zorunda kalacaklardır.

Kampanya Her Üye Olana 5TL Bonus kaçınılmaz fırsat!


Cevapla
Beğenenler:


Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.

[-]
Hızlı Cevap
Konu
Bu mesaj için cevabınızı buraya yazınız.Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi