Pokemon Go PvP modu ile savaş başlıyor!
#1
[Resim: pokemon-go-savaslari-basliyor.jpg]

Pokemon Go yayınlandığı ilk dönemde büyük bir hayran kitlesine ulaşmış ancak bir süre sonra yavaş yavaş popülerliğini kaybetmişti. Hala hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Pokemon Go PvP güncellemesi ile eğlence yeniden başlayacak!

Pokemon Go PvP özelliği yakında geliyor!
2015 yılında duyurusu yapılan ve 2016 yılında yayınlanan Pokemon Go tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı. Hemen hemen herkesin ellerinde telefonla Pokemon avına çıktığı oyun aradan geçen zamanla yavaş yavaş popülerliğini kaybetti.

https://twitter.com/PokemonGoApp/status/...2591516674

Niantic tarafından ilk duyurusu yapıldığı günden bu güne merakla beklenen PvP yani “Oyuncu oyuncuya karşı” özelliği, TechCrunch’ın haberine göre çok yakında geliyor. Uzun süren bekleyişin ardından görünen o ki artık Pokemonlarımızı arkadaşlarımızla savaştırabileceğiz!Alıntı:
Get prepared... Trainer Battles are coming soon to Pokémon GO❗ #GOBattle pic.twitter.com/AUWyhNGlT7— Pokémon GO (@PokemonGoApp) 30 Kasım 2018
Pokemon yakalamak bir süre sonra sıksa da bu özellik ile oyunun eski popüler günlerine dönmesi bekleniyor. Niantic’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda bu iddiaları doğrularken PvP modunun nasıl işleyeceği ve ne zaman geleceği maalesef henüz bilinmiyor.

Cevapla
Beğenenler:


Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.

[-]
Hızlı Cevap
Konu
Bu mesaj için cevabınızı buraya yazınız.Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi